ÖNEMLİ BİR UYARI

 

Sevgili kardeşlerim bu blogta  seneler evvel yazı yazmaya başladığım ilk günden beri  bildiğim her şeyi sizlere bütün ayrıntılarıyla anlatmaya çalışıyorum .Maksadım sizlere bildiklerimi aktarmak.Sizlerinde benim tariflerimi benden iyi yaptığınız gün inanın benim en büyük mutluluğumdur.Ben huzuru  sevgi ve saygıyı burada bu şekilde sizlerde  buluyorum.Eksik olmayın sizlerde her vesilede zaman,zaman teşekkürlerinizle vefa örneğinizi açık olarak belirtiyorsunuz.Teşekkür ederim.

Şimdi bir mesele var ..Ben dikkat etmedim ..İçinizden biri beni uyardı.

Bloğumuzda Yaşı bana yakın bir arkadaş var.Ben bir  yapıt yayınladıktan 5-10 gün sonra aynı yapıtı kendi yapıyormuş gibi sitesinde yayınlıyor dikkat ettim evet doğru.

Arkadaşlar amacım yukarıda belirttiğim gibi sizlere bir şeyler sunmak.Bunun aksi düşünülemez ki.

O zaman ben yapıtı yayınladıktan sonra hemen aynısını kendine mal edip yapmasının sizce anlamı nedir

Bir tanede benden alıntı yapmadan bir şey yayınlasın da görelim denmez mi.

Enteresandır bu kişi ailesi ile birkaç sene evvel evimize geldi misafirimiz oldu.Kapasitesini o günkü konuşmamızda ben kavradım amma beni ne ilgilendirir.Sonra öğrenmenin yaşı yoktur güzel bir meşgale devam et dedim.Arkadaş…’ Şimdi o’ arkadaşa sesleniyorum.. Elli yaşından sonra gurme olunmaz. Gurme doğulur. Hele ,hele devşirme bilgiler ile asla, deneme ancak kendini kandirırsın

Ben biliyorum ki Murabbayı ben yayınlayana kadar sen ismini bile ömr-ü hayatında duymamışsındır.Anjelika reçeli tamamen bana aittir. Seninle birlikte yapmadık ki sen bilesin. O zaman ..?Umarım bundan böyle kaynak göstermeden bir daha böyle bir şeye tevessül etmezsinizTanışmamızdan ötürü müşterek bir hukukumuz var.Ayrıca benim sitede bulunan haklarımı koruyan bir hukukum var. Seni uyarıyorum lütfen bunları ihlal etme.

 

 

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !